O nas

W sercu Warszawy, dwa kroki od Hotelu Bristol na ul. Karowej 18a (domofon 103) znajduje się nasz Showroom oraz Salon Urody, gdzie znajdziecie najwyższej jakości naturalne, ekologiczne kosmetyki szwedzkie (WISE), naturalne, certyfikowane kosmetyki włoskie LaSaponaria, szwedzkie suplementy diety ( Holistic) . Zapraszamy po piękno i zdrowie 🙂

o_nas_z1

Stawiamy na naturę

Jesteśmy pasjonatami natury,  entuzjastami zdrowego życia i kosmetyków przyjaznych użytkownikowi. Wierzymy, że mogą one zrobić bardzo wiele dla zdrowia i dobrego samopoczucia każdego z nas, o ile damy im szansę i będziemy systematyczni.

Chcielibyśmy naszą pasją zarazić innych i udowodnić, że to co naturalne jest piękne, dobre i mądre. Produkty, które oferujemy pochodzą jedynie od sprawdzonych dostawców, którym przyświecają te same ideały co nam – troska o zdrowie, poszanownie dla środowiska naturalnego, dbałość o zadowolenie klienta ze stosowanych produktów.)

dlaczego my?

Ekologia
W swojej codziennej pracy stosujemy kosmetyki naturalne i ekologiczne, których oczekują nasi klienci. Ekologiczne składniki, ekologiczne pojemniki, higieniczne oraz praktyczne opakowania. To jednocześnie nowoczesność i konieczność.

Najwyższa jakość
Usługi wykonujemy w oparciu o najwyższej klasy produkty, dzięki temu gwarantujemy doskonałą jakość oraz jesteśmy pewni ich efektywności.

Sprawdzone produkty
Kosmetyki i suplementy, które oferujemy nie są produktami masowymi. Wytwarzane są przez niewielkich producentów zagranicznych (Szwecja, Włochy) i sprawdzone zostały przez rzesze zadowolonych klientów w Polsce i zagranicą.

o_nas_z2

Zapraszamy do naszego salonu

W Eko Salonie pracujemy na naturalnych kosmetykach szwedzkiej marki WISE Naturkosmetik, które są od kilkunastu lat wykorzystywane do profesjonalnych zabiegów w salonach kosmetycznych, SPA i gabinetach masażu na terenie Szwecji. Produkty były stosowane także w trakcie szkoleń kosmetyki naturalnej w Axelsons Institut w Sztokholmie. Zabiegi na twarz oparte o kosmetyki naturalne WISE to kompleksowe usługi pielęgnacyjne dla każdego typu skóry, także skóry bardzo wrażliwej. Zabieg polega na stałym kontakcie terapeuty z klientem, a głównym narzędziem pracy nie są maszyny, a dłonie. Umiejętny, manualny masaż twarzy pozwala na właściwe przygotowanie skóry na przyjęcie składników aktywnych zawartych w serum i dostarczenie klientowi nieporównywalnego z innymi zabiegami poziomu wyciszenia i relaksu. Dzięki bogactwu składników aktywnych kosmetyków WISE, pochodzących z certyfikowanych, ekologicznych upraw, klient otrzymuje zawsze to co najlepsze. Profesjonalne kosmetyki WISE pozbawione są parafiny, PEG, glikoli, silikonów, sztucznych kolorów i zapachów, dzięki czemu naturalne zabiegi WISE są naprawdę zabiegami naturalnymi.

W zależności od zabiegu, wykorzystujemy dopasowane do potrzeb klienta naturalne kosmetyki WISE, w tym. ekologiczne serum do twarzy, stworzone z organicznych olejków roślinnych i eterycznych, serum z kwasem hialuronowym, oparte na wyciągach roślinnych kremy, mleczka i toniki, które koją podrażnienia i regenerują naskórek. Podczas masaży wykorzystujemy ekologiczne oleje bez parafiny, peg,sztucznych kolorów i zapachów.