Perfumy marki Yves Saint Laurent - gwarancja luksusu

blog image

Yves Saint Laurent to światowej sławy paryski projektant mody, znany ze współpracy z takimi gwiazdami kina, jak Catherine Deneuve. Zapachy marki Yves Saint Laurent to gwarancja niezapomnianych wrażeń sensualnych.

Projektant - wizjoner

Uznawany za geniusza Yves Saint Laurent wkroczył w świat wielkiej mody przebojem, wygrywając swoim projektem sukienki koktajlowej prestiżowy konkurs marki Woolmark. Wkrótce po tym rozpoczął współpracę w domem mody Christian Dior. Po jego śmierci pełnił rolę dyrektora artystycznego marki, a następnie zdecydował się na założenie własnej firmy.

Niebanalne projekty mody i oryginalne perfumy

Projekty sygnowane nazwiskiem Yves Saint Laurent od zawsze budziły zainteresowanie celebrytów i gwiazd mody. Projektant przekraczał dotychczasowe granice, proponując stroje dla kobiet szyte na wzór męskich, tweedowe marynarki dla mężczyzn czy wysokie buty. Również perfumy domu mody Yves Saint Laurent, wypuszczone po raz pierwszy na rynek w 1964 roku, stały się hitem branży perfumiarskiej.

Dziś perfumy marki Yves Saint Laurent - https://perfumy.pl/firm-pol-116-Yves-Saint-Laurent.html - to już klasyki, jak chociażby zapach Opium, który poprzedzała kampania reklamowa budząca atmosferę skandalu. Orientalne perfumy damskie o uzależniającym działaniu były reklamowane zdjęciami aktorek przywodzącymi na myśl odurzenie narkotykami. Sam projektant napisał zmysłowy wiersz poświęcony zapachowi wydanemu w 1977 roku: "Widziałem bezgraniczne i delikatne piękno (…) Sięgałem dłońmi do zakazanych tajemnic (…) Czuję się bogaty, tak bardzo bogaty dzięki temu, co przeżyłem”. Perfumy okazały się kolejnym wielkim sukcesem i doczekały się swoich kolejnych odsłon, m.in. Black Opium z 2014 roku o orientalno-waniliowym charakterze czy męskiej wody toaletowej Opium Pour Homme z 1995 roku, stworzony przez Jacquesa Cavalliera o nutach orientalnych i przyprawowych. Wśród innych niezwykle popularnych perfum sygnowanych nazwiskiem Yves Saint Laurenta są także m.in. YSL Manifesto z 2012 roku o intrygującym połączeniu zapachowym cedru i czarnej porzeczki, za które odpowiadają Anne Flipo i Loc Dong.

Elektryzujące i niezwykle zmysłowe zapachy marki Yves Saint Laurent to gwarancja doskonałej jakości i intrygujących wrażeń sensualnych. Kierowane są do osób, które lubią zwracać na siebie wrażenie i podkreślań niebanalne stylizacje dobrze dobranym zapachem. Dostępne jako pojedyncze flakony lub w zestawach z kosmetykami do pielęgnacji ciała, zapachy Yves Saint Laurent pozwolą każdemu przenieść się w luksusowy świat wielkiej mody rodem z paryskich wybiegów.


Ilość komentarzy:

Zostaw Komentarz

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.