Czy problem z nietrzymaniem moczu to powód do wstydu?

blog image

Inkontynencja to uciążliwa dolegliwość, która dotyka mężczyzn, kobiet i dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Zjawisko to występuje w wielu stopniach i może być wynikiem różnego rodzaju schorzeń i chorób, ale nie tylko, ponieważ wyciek moczu może nastąpić nawet podczas zwykłego kichnięcia. Problem nietrzymania moczu zawsze wywołuje stres i zażenowanie. Ale czy jest to powód do wstydu? Nie powinien być, bo na każdy problem można znaleźć bardzo dobre rozwiązanie. 

Co kryje się pod pojęciem inkontynencji i jakie są jej rodzaje? 

Określenie to oznacza niekontrolowane wydalanie moczu i zwane jest także ntm. Tego rodzaju objaw chorobowy może występować w różnym nasileniu i może przybrać postać kropelkowego wycieku moczu z cewki moczowej, średniego, a nawet ciężkiego. Nietrzymanie moczu może występować w wyniku parcia, w efekcie wysiłku, np. podczas kaszlu czy śmiechu, może być także połączeniem obydwu tych rodzajów. Bez względu na częstotliwość i postać tej dolegliwości zawsze wywołuje ona nieprzyjemne doznania fizyczne i psychiczne. Ale ten problem nie powinien być powodem do wstydu. 

Dlaczego inkontynencja nie powinna być powodem do wstydu? 

Nietrzymanie moczu jest schorzeniem i tak jak wiele innych dolegliwości nie powinna być powodem do wstydu. Jest wiele sposobów do walki z tym problemem, a najlepszym rozwiązaniem są różnego rodzaju wyroby chłonne, takie jak wkładki urologiczne, pieluchy anatomiczne czy majtki chłonne. Tego rodzaju produkty idealnie dopasowują się do ciała, zapewniają uczucie suchości i niwelują nieprzyjemne zapachy. Dzięki ich wykorzystaniu można normalnie funkcjonować. Chodzić do pracy, uprawiać sporty, turystykę i zwyczajnie cieszyć się pełnią życia. 

Produkty na nietrzymanie moczu - popraw komfort swojego życia 

Wyroby chłonne nie tylko zabezpieczają przed niekontrolowanym wyciekiem moczu z cewki moczowej, ale są także bardzo przyjazne dla skóry. Przebadane dermatologicznie nie wywołują reakcji alergicznych, podrażnień i odparzeń. To produkty nowoczesne, które pozwalają zachować komfort życia w każdym jego wymiarze. Najlepsze produkty dla osób z nietrzymaniem moczu we wszystkich jego stopniach znajdziesz w sklepie - https://inkontynencja.eu, który oferuje najwyższej jakości wyroby na inkontynencję. 
Sklep może pochwalić się szerokim wachlarzem produktów, przeznaczonych zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet i dzieci. Dzięki oferowanym wyrobom chłonnych problem z nietrzymaniem moczu zostanie ograniczony do minimum i nie będzie żadnym powodem do wstydu.


Ilość komentarzy:

Zostaw Komentarz

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.